Δημοτικές εκλογές 2014-Συνδυασμός Νίκου Τζιβελέκα

ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

Όνομα συνδυασμού “ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ”  Νίκος Τζιβελέκας

 

 

 

τζιβελέκας

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

1. Γκόγκο Ρετζίνα του Γκόγκο IMG 0100

2. Δερνίκας Κων/νος του ΑθανασίουΔερνίκας Κώστας

3. Δερνίκας Θωμάς του Γεωργίουdernikas thomas

4. Σίψα Βασιλική του Γεωργίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

 1

Γκίκας Θωμάς του Γεωργίου

 

2

Γόνης Γεώργιος του Λάμπρου

 

3

Κότσαλος Κωνσταντίνος του Θωμά

 

4

Οίκοτα Κωνσταντία του Γεωργίου

 

5

Τζώρτσου Μαρία του Γεωργίου

 

6

Τσιούνης Ηρακλής του Γεωργίου

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώμης

 1

Γιαβρή Γιάννα του Γεωργίου

 

2

Κοντογεώργος Παναγιώτης του Βασιλείου

 

3

Μαργαρίτης Ηλίας του Αθανασίου

 

4

Μπήτος Ηλίας του Νικολάου

 

5

Μπογιαντζής Ιωάννης του Μιλτιάδη

 

6

Ντούζγος Ιωάννης του Γεωργίου

 

7

Παπαντώνης Σταύρος του Γεωργίου

 

8

Ρίζος Γεώργιος του Ιωάννη

 

9

Σκαρλάτου – Κατσαούνη Ελένη του Κωνσταντίνου

 

10

Τσόκανος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδος

 1

Αντωνίου Βασίλειος του Ευθυμίου

 

2

Γιαβρή – Παρασκευϊώτη Ελένη του Δημητρίου

 

3

Δροσίνη Μαρία του Βάιου

 

4

Θέος Δημήτριος του Ιωάννη

 

5

Καραγεώργος Ιωάννης του Νικολάου

 

6

Καρπούζη – Πολυμέρου Ειρήνη (Ρένα) του Γεωργίου

 

7

Κομπούρης Θεόδωρος (Μπαλόπουλος) του Ευαγγέλου

 

8

Κοντοδήμου Αγγελική (Αγγέλα) του Ευθυμίου

 

9

Κυρίτσης Γεώργιος (Πλόουμαν) του Θεοφάνη

 

10

Λιάκος Γεώργιος του Ευαγγέλου

 

11

Μάνθος Ιωάννης του Χαραλάμπους

 

12

Μαργαρίτης Παναγιώτης του Ιωάννη

 

13

Μίχου Μαρία του Κωνσταντίνου

 

14

Μπούρας Κωνσταντίνος του Χρήστου

 

15

Ξενοκώστα-Σπανού Γεωργία του Σωκράτη

 

16

Ξέρρας Χρήστος (Σαλάκο)  του Κωνσταντίνου

 

17

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Νικολάου

 

18

Παπασάρας Ανδρέας του Παναγιώτη

 

19

Παρλαβάντζας Κωνσταντίνος του Γρηγορίου

 

20

Ρόγκα Χρυσάνθη του Δημητρίου

 

21

Τσακιστός Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

22

Τσιούμας Νικόλαος του Ιωάννη

 

23

Χαντζής Γεώργιος του Ευθυμίου

 

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφρηστού

1

Παπαρούπας Δημήτριος του Παντελή

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Μακρακώμης

1

Αγγελακόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου

 

2

Αποστόλου Ιωάννης του Χρήστου

 

3

Κυρίτσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

4

Παραπέρα Ιουλία του Γεωργίου

 

 

 

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Σπερχειάδος

 

1

Βλάχου Βασιλική του Τριαντάφυλλου

2

Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος του Διαμαντή

3

Κούκος Νικόλαος του Χρόνη

4

Λάγιου Βασιλική του Γρηγορίου

5

Σοφιανός Βλάσιος του Δημητρίου

6

Χαντζής Γεώργιος του Μιχαήλ

 

   

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

 1

Θεοδοσόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

2

Καλύβας Λάμπρος του Λουκά

 

3

Κοτσιάλου Στυλιανή του Χρήστου

 

4

Μητσάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Σώστη

 1

Καρπούζης Βασίλειος του Ηλία

 

2

Καρπούζης Ιωάννης του Δημητρίου

 

3

Κίσσας Νικόλαος του Ιωάννη

 

4

Τσέτσου Χρυσάνθη του Γεωργίου

 

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ανατολής

1

Τσιουγκράνας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αργυρίων

 

 

1

Μπαλτογιάννη Σωτηρία του Ηλία

2

Μπήτου Επιστήμη του Γεωργίου

3

Σταυρόπουλος Ηλίας του Γεωργίου

4

Τσαπούρας Ευθύμιος του Γρηγορίου

 

Τοπική Κοινότητα Αρχανίου

 1

Μπομπότας Νικόλαος του Γεωργίου

 

2

Ντουράκης Δημήτριος του Παναγιώτη

 

3

Σκαρλάτου Ευαγγελία του Παναγιώτη

 

4

Υφαντής Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Βίτωλης

 1

Καλλιώρας Θεόδωρος του Γεωργίου

 

2

Στεφανή Μαρία του Βασιλείου

 

 

                     Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

 

 1

Μάνθου Παναγιώτα (Αλεξανδρή) του Αποστόλου

 

 

2

Ραχούτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

 

3

Φλέγγας Γεώργιος του Αποστόλου

 

       

                    Τοπική Κοινότητα Γιαννιτσού

 

 1

Βλάχος Σεραφείμ του Χρήστου

 

 

2

Λιτοσελίτης Δημήτριος του Γεωργίου

 

 

3

Ντούζγου Ευαγγελία του Γεωργίου

 

 

4

Τσατσάνης Χρήστος του Γρηγορίου

 

       

 

 Τοπικής Κοινότητας Γραμμένης

 

1

Κοντογεώργος Παναγιώτης του Ευαγγέλου

2

Νερολή Ασπασία – Θεοφανώ

3

Ντούμας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

4

Παπαποστόλου Στυλιανός του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Δικάστρου

1

Τζώρτζος Χρήστος του Σπυρίδων

 

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

1

Καραπιπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

2

Λάγιος Ηλίας του Ιωάννη

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Καμπιών

 1

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 1

Γκόγκο Ρετζίνα του Γκόγκο

 

2

Δερνίκας Θωμάς του Γεωργίου

 

3

Δερνίκας Κωνσταντίνος του Αθανασίου

 

4

Σίψα Βασιλική του Ιωάννη

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

 1

Αθανασόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου

 

2

Παππάς Δημήτριος του Γεωργίου

 

3

Σαρίδη Αναστασία του Εμμανουήλ

 

4

Τζινάβας Γεώργιος του Γρηγορίου

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κλωνίου

 1

Μπακασούλας Ιωάννης του Γεωργίου

 

2

Μπενίσης Γεώργιος του Βασιλείου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κολοκυθιάς

 1

Κωστάκης Ιωάννης του Δημητρίου

 

2

Μπουγάς Φώτιος του Γεωργίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κυριακοχωρίου

 

1

Καραγκούνης Γεώργιος του Αθανασίου

2

Χονδρογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

 

Τοπική Κοινότητα Λευκάδος

1

Κουτσούκη Ηλιάννα του Κωνσταντίνου

 

2

Μαυρίκος Νικόλαος του Βασιλείου

 

3

Παπαδήμας Νικόλαος του Κωνσταντίνου

 

4

Παφίλης Ευάγγελος του Νικολάου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μάκρης

 1

Αντωνόπουλος Μάριος του Κωνσταντίνου

 

2

Καλαντζή Αθηνά του Βασιλείου

 

3

Κυριαζής Σωτήριος του Ζήση

 

4

Τουρλάκης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαρμάρων

1

Γεράνης Ταξιάρχης του Βασιλείου

 

2

Ζιάκας Θεόδωρος του Ιωάννη

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαυρίλου

 1

Σιούλας Πέτρος του Νικολάου

 

2

Σκιαδόπουλος Αθανάσιος του Αλεξάνδρου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κάψης

 1

Προβόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

2

Σαρόγλου Νικόλαος του Πέτρου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μερκάδας

 1

Αλεξίου Δημήτριος του Πέτρου

 

2

Γιαννουσιάς Παναγιώτης του Ιωάννη

 

3

Κλειτσάκης Βασίλειος του Αλεξάνδρου

 

4

Παπανικολάου Ειρήνη του Ευθυμίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσαίας Κάψης

 1

Μπέτσιου Παρασκευή του Ιωάννη

 

2

Πανέτσος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσοποταμίας

 1

Βλάχος Χρήστος του Αποστόλου

 

2

Ιωάννου Ηλίας του Σπυρίδωνος

 

3

Κατσιγιάννη Άννα του Κωνσταντίνου

 

4

Καψαδάμης Ηλίας του Οδυσσεύς

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

 1

Κατσακιώρης Αθανάσιος του Δημητρίου

 

2

Κολοβός Θεοφάνης του Δημητρίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Νικολιτσίου

 1

Ζήσιμος Ιωάννης του Γεωργίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιάς Γιαννιτσούς

 1

Λιάτσος Γεώργιος του Γρηγορίου

 

2

Τσιάκας Γεώργιος του Νικολάου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοβράχας

1

Καστάνη Βασιλική του Δημητρίου

 

2

Κραββαρίτης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

 

3

Τάγια Καλλιόπη του Νικολάου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 1

Παπαγιάννη Κωνσταντία του Παναγιώτη

 

2

Παπαγιάννης Δημήτριος του Βασιλείου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παππά

 1

Μελισσάς Ηλίας του Γεωργίου

 

2

Ρίζος Αθανάσιος του Ηλία

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου

 1

Τζώρτζου Γρηγορία του Σπυρίδων

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσίου

 1

Αντωνίου Δήμητρα του Ιωάννη

 

2

Μπούρας Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσιωτάς

 1

Νιώρας Σεραφείμ του Ταξιάρχη

 

2

Τεμπλαλέξης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατυστόμου

 1

Κουτσολέλος Ευάγγελος του Χρήστου

 

2

Μπογιαντζής Γεώργιος του Δημητρίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πουγκακίων

1

Κουτσιούκης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

2

Χριστόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πτελέας

 1

Πλιάκος Ιωάννης του Γεωργίου

 

2

Ράπτης Νικόλαος του Δημητρίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ροβολιαρίου

 1

Ζιαγγουβάς Γεώργιος του Παναγιώτη

 

2

Παπακώστας Γεώργιος του Δημητρίου

 

3

Σκαμάγκη Ελένη του Εμμανουήλ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

 1

Κεχρινιώτης Ευάγγελος του Δημητρίου

 

2

Τζαβίδας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

 

 

 

Τζιβελέκας Νικόλαος του Αθανασίου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

                                                                       

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

 1

Γκίκας Θωμάς του Γεωργίου

 

2

Γόνης Γεώργιος του Λάμπρου

 

3

Κότσαλος Κωνσταντίνος του Θωμά

 

4

Οίκοτα Κωνσταντία του Γεωργίου

 

5

Τζώρτσου Μαρία του Γεωργίου

 

6

Τσιούνης Ηρακλής του Γεωργίου

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώμης

 1

Γιαβρή Γιάννα του Γεωργίου

 

2

Κοντογεώργος Παναγιώτης του Βασιλείου

 

3

Μαργαρίτης Ηλίας του Αθανασίου

 

4

Μπήτος Ηλίας του Νικολάου

 

5

Μπογιαντζής Ιωάννης του Μιλτιάδη

 

6

Ντούζγος Ιωάννης του Γεωργίου

 

7

Παπαντώνης Σταύρος του Γεωργίου

 

8

Ρίζος Γεώργιος του Ιωάννη

 

9

Σκαρλάτου – Κατσαούνη Ελένη του Κωνσταντίνου

 

10

Τσόκανος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδος

 1

Αντωνίου Βασίλειος του Ευθυμίου

 

2

Γιαβρή – Παρασκευϊώτη Ελένη του Δημητρίου

 

3

Δροσίνη Μαρία του Βάιου

 

4

Θέος Δημήτριος του Ιωάννη

 

5

Καραγεώργος Ιωάννης του Νικολάου

 

6

Καρπούζη – Πολυμέρου Ειρήνη (Ρένα) του Γεωργίου

 

7

Κομπούρης Θεόδωρος (Μπαλόπουλος) του Ευαγγέλου

 

8

Κοντοδήμου Αγγελική (Αγγέλα) του Ευθυμίου

 

9

Κυρίτσης Γεώργιος (Πλόουμαν) του Θεοφάνη

 

10

Λιάκος Γεώργιος του Ευαγγέλου

 

11

Μάνθος Ιωάννης του Χαραλάμπους

 

12

Μαργαρίτης Παναγιώτης του Ιωάννη

 

13

Μίχου Μαρία του Κωνσταντίνου

 

14

Μπούρας Κωνσταντίνος του Χρήστου

 

15

Ξενοκώστα-Σπανού Γεωργία του Σωκράτη

 

16

Ξέρρας Χρήστος (Σαλάκο)  του Κωνσταντίνου

 

17

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Νικολάου

 

18

Παπασάρας Ανδρέας του Παναγιώτη

 

19

Παρλαβάντζας Κωνσταντίνος του Γρηγορίου

 

20

Ρόγκα Χρυσάνθη του Δημητρίου

 

21

Τσακιστός Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

22

Τσιούμας Νικόλαος του Ιωάννη

 

23

Χαντζής Γεώργιος του Ευθυμίου

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφρηστού

1

Παπαρούπας Δημήτριος του Παντελή

 

 

Δημοτική Κοινότητα Μακρακώμης

1

Αγγελακόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου

 

2

Αποστόλου Ιωάννης του Χρήστου

 

3

Κυρίτσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

4

Παραπέρα Ιουλία του Γεωργίου

 

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Σπερχειάδος

1

Βλάχου Βασιλική του Τριαντάφυλλου

2

Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος του Διαμαντή

3

Κούκος Νικόλαος του Χρόνη

4

Λάγιου Βασιλική του Γρηγορίου

5

Σοφιανός Βλάσιος του Δημητρίου

6

Χαντζής Γεώργιος του Μιχαήλ

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

 1

Θεοδοσόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

2

Καλύβας Λάμπρος του Λουκά

 

3

 

Κοτσιάλου Στυλιανή του Χρήστου

 

4

Μητσάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Σώστη

 1

Καρπούζης Βασίλειος του Ηλία

 

2

Καρπούζης Ιωάννης του Δημητρίου

 

3

Κίσσας Νικόλαος του Ιωάννη

 

4

Τσέτσου Χρυσάνθη του Γεωργίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ανατολής

1

Τσιουγκράνας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αργυρίων

 

1

Μπαλτογιάννη Σωτηρία του Ηλία

2

Μπήτου Επιστήμη του Γεωργίου

3

Σταυρόπουλος Ηλίας του Γεωργίου

4

Τσαπούρας Ευθύμιος του Γρηγορίου

 

Τοπική Κοινότητα Αρχανίου

 1

Μπομπότας Νικόλαος του Γεωργίου

 

2

Ντουράκης Δημήτριος του Παναγιώτη

 

3

Σκαρλάτου Ευαγγελία του Παναγιώτη

 

4

Υφαντής Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Ασβέστη

 1

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Βίτωλης

 1

Καλλιώρας Θεόδωρος του Γεωργίου

 

2

Στεφανή Μαρία του Βασιλείου

 

 

                     Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

 

 1

Μάνθου Παναγιώτα (Αλεξανδρή) του Αποστόλου

 

 

2

Ραχούτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

 

3

 

Φλέγγας Γεώργιος του Αποστόλου

 

       

 

                    Τοπική Κοινότητα Γιαννιτσού

 

 1

Βλάχος Σεραφείμ του Χρήστου

 

 

2

Λιτοσελίτης Δημήτριος του Γεωργίου

 

 

3

Ντούζγου Ευαγγελία του Γεωργίου

 

 

4

Τσατσάνης Χρήστος του Γρηγορίου

 

       

 Τοπικής Κοινότητας Γραμμένης

1

Κοντογεώργος Παναγιώτης του Ευαγγέλου

2

Νερολή Ασπασία – Θεοφανώ

3

Ντούμας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

4

Παπαποστόλου Στυλιανός του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Δικάστρου

1

Τζώρτζος Χρήστος του Σπυρίδων

 

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

1

Καραπιπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

2

Λάγιος Ηλίας του Ιωάννη

 

 

Τοπική Κοινότητα Καμπιών

 1

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 1

Γκόγκο Ρετζίνα του Γκόγκο

 

2

Δερνίκας Θωμάς του Γεωργίου

 

3

Δερνίκας Κωνσταντίνος του Αθανασίου

 

4

Σίψα Βασιλική του Ιωάννη

 

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

 1

Αθανασόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου

 

2

Παππάς Δημήτριος του Γεωργίου

 

3

Σαρίδη Αναστασία του Εμμανουήλ

 

4

Τζινάβας Γεώργιος του Γρηγορίου

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κλωνίου

 1

Μπακασούλας Ιωάννης του Γεωργίου

 

2

Μπενίσης Γεώργιος του Βασιλείου

 

 

Τοπική Κοινότητα Κολοκυθιάς

 1

Κωστάκης Ιωάννης του Δημητρίου

 

2

Μπουγάς Φώτιος του Γεωργίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Κυριακοχωρίου

 

1

Καραγκούνης Γεώργιος του Αθανασίου

2

Χονδρογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Λευκάδος

1

Κουτσούκη Ηλιάννα του Κωνσταντίνου

 

2

Μαυρίκος Νικόλαος του Βασιλείου

 

3

Παπαδήμας Νικόλαος του Κωνσταντίνου

 

4

Παφίλης Ευάγγελος του Νικολάου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μάκρης

 1

Αντωνόπουλος Μάριος του Κωνσταντίνου

 

2

Καλαντζή Αθηνά του Βασιλείου

 

3

Κυριαζής Σωτήριος του Ζήση

 

4

Τουρλάκης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαρμάρων

1

Γεράνης Ταξιάρχης του Βασιλείου

 

2

Ζιάκας Θεόδωρος του Ιωάννη

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαυρίλου

 1

Σιούλας Πέτρος του Νικολάου

 

2

Σκιαδόπουλος Αθανάσιος του Αλεξάνδρου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κάψης

 1

Προβόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

2

Σαρόγλου Νικόλαος του Πέτρου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μερκάδας

 1

Αλεξίου Δημήτριος του Πέτρου

 

2

Γιαννουσιάς Παναγιώτης του Ιωάννη

 

3

Κλειτσάκης Βασίλειος του Αλεξάνδρου

 

4

Παπανικολάου Ειρήνη του Ευθυμίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσαίας Κάψης

 1

Μπέτσιου Παρασκευή του Ιωάννη

 

2

Πανέτσος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσοποταμίας

 1

Βλάχος Χρήστος του Αποστόλου

 

2

Ιωάννου Ηλίας του Σπυρίδωνος

 

3

Κατσιγιάννη Άννα του Κωνσταντίνου

 

4

Καψαδάμης Ηλίας του Οδυσσεύς

 

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

 1

Κατσακιώρης Αθανάσιος του Δημητρίου

 

2

Κολοβός Θεοφάνης του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Νικολιτσίου

 1

Ζήσιμος Ιωάννης του Γεωργίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιάς Γιαννιτσούς

 1

Λιάτσος Γεώργιος του Γρηγορίου

 

2

Τσιάκας Γεώργιος του Νικολάου

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοβράχας

1

Καστάνη Βασιλική του Δημητρίου

 

2

Κραββαρίτης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

 

3

Τάγια Καλλιόπη του Νικολάου

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 1

Παπαγιάννη Κωνσταντία του Παναγιώτη

 

2

Παπαγιάννης Δημήτριος του Βασιλείου

 

 

Τοπική Κοινότητα Παππά

 1

Μελισσάς Ηλίας του Γεωργίου

 

2

Ρίζος Αθανάσιος του Ηλία

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου

 1

Τζώρτζου Γρηγορία του Σπυρίδων

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσίου

 1

Αντωνίου Δήμητρα του Ιωάννη

 

2

Μπούρας Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσιωτάς

 1

Νιώρας Σεραφείμ του Ταξιάρχη

 

2

Τεμπλαλέξης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατυστόμου

 1

Κουτσολέλος Ευάγγελος του Χρήστου

 

2

Μπογιαντζής Γεώργιος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πουγκακίων

1

Κουτσιούκης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

 

2

Χριστόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πτελέας

 1

Πλιάκος Ιωάννης του Γεωργίου

 

2

Ράπτης Νικόλαος του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Ροβολιαρίου

 1

Ζιαγγουβάς Γεώργιος του Παναγιώτη

 

2

Παπακώστας Γεώργιος του Δημητρίου

 

3

Σκαμάγκη Ελένη του Εμμανουήλ

 

 

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

 1

Κεχρινιώτης Ευάγγελος του Δημητρίου

 

2

Τζαβίδας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

 

Login