Δημοτικές εκλογές 2014-Συνδυασμός Θύμιου Παπαευθυμίου

Όπως δημοσιεύθηκε στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης, οι τοπικές εκλογές για την ανάδειξη αιρετών στους  δήμους και τις περιφέρειες θα διεξαχθούν στις 18 Μαΐου 2014  και ο δεύτερος  γύρος τους , όπου χρειασθεί, στις 25 Μαΐου, μαζί με τις ευρωεκλογές. Στο Δήμο Μακρακώμης κατέρχονται επικεφαλής συνδυασμών ο νυν Δήμαρχος Θύμιος Παπαευθυμίου, ο Νίκος Τζιβελέκας, ο Ματθαίος Σκούρας και ο Πάσιουλας.

 «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Παπαευθυμίου Ευθύμιος του Βλασίου   Υποψήφιος Δήμαρχος

Ανεξάρτητη δημιουργική συνεργασία

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

1. Αντωνίου Ιωάννης. antoniou giannis-papias           

2. Αντωνίου Φώτιος. fotis3

3. Σιόλου Χρυσούλα. siolou xrysoula

4.Στριφτός Ιωάννης. striftos giannis

                                Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

 

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

 

3

ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

4

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

 

5

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

6

ΤΣΟΥΤΣΙΚΑ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

 

7

ΤΣΩΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώμης

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΖΗΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3

ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

5

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

ΛΥΤΟΣΕΛΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ)

7

ΜΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

8

ΣΥΡΡΑΦΟΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

9

ΤΣΑΝΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

10

ΧΟΡΜΟΒΑ

ΑΘΗΝΑ

11

MELINTE

CATALIN-CLAUDIU

         

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδας

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΚΡΙΒΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3

ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ

ΧΑΡΟΥΛΑ

4

ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

8

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9

ΛΑΜΠΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

10

ΛΙΑΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12

ΜΕΡΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13

ΜΠΑΛΑΦΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14

ΜΠΕΚΤΑΣΙΑΔΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

15

ΜΠΗΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16

ΜΠΟΤΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

18

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

19

ΦΑΡΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

20

STANEV

IVAN

       

  

                      Εκλογική Περιφέρεια Τυμφρηστού

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

       

Δημοτική Κοινότητα Μακρακώμης

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΠΑΤΑΚΙΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

4

ΤΣΟΥΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5

ΧΕΙΜΩΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

         

Δημοτική Κοινότητα Σπερχειάδος

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΒΑΘΕΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΛΙΑΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3

ΜΑΝΙΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4

ΝΤΖΟΡΤΖΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

5

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΑΘΗ

         

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

 

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

1

ΓΟΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2

ΔΡΟΥΓΟΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

 

3

ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

4

ΣΦΗΚΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

  

Τοπική Κοινότητα Αγίου Σώστου

 

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΜΑΡΤΖΑΒΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Ανατολής 

 

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2

ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
             

  

Τοπική Κοινότητα Αργυρίων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

2

ΓΚΟΥΖΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

3

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

4

ΦΕΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Τοπική Κοινότητα Αρχανίου

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΑΠΟΛΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

2

ΝΤΣΙΩΡΑ

ΑΓΑΠΗ

3

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

         

  

Τοπική Κοινότητα Ασβεστίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2

ΤΣΟΥΜΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Τοπική Κοινότητα Βίτολης

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΝΙΩΡΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΣΜΗΝΗ

2

ΓΚΕΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

3

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4

ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Τοπική Κοινότητα Γιαννιτσούς

 Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΤΡΙΓΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

         

Τοπική Κοινότητα Γραμμένης

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΪΑ

3

ΜΑΔΟΥΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

ΣΥΡΡΑΦΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Τοπική Κοινότητα Δικάστρου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

2

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας Σπερχειάδος

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΜΙΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2

ΣΤΕΦΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Τοπική Κοινότητα Καμπιών

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΩΝΑ

2

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΦΩΤΙΟΣ

3

ΣΙΟΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

4

ΣΤΡΙΦΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΡΟΥΣΚΑ

ΕΛΕΝΗ

4

ΤΡΙΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Κλωνίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

Τοπική Κοινότητα Κολοκυθιάς

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ

ΗΛΙΑΣ

Τοπική Κοινότητα Κυριακοχωρίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα Λευκάδος

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΓΓΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

2

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

ΣΠΑΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Λιτοσέλου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

2

ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Μάκρης

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

3

ΜΑΚΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Μαρμάρων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2

ΚΟΥΡΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Μαυρίλου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΙΟΥΣΗΣ

ΗΛΙΑΣ

2

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κάψης

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΜΠΑΝΤΖΗ

ΣΟΦΙΑ

2

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Μερκάδας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΑΛΕΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3

ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

4

ΔΕΛΕΝΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τοπική Κοινότητα Μεσαίας Κάψης

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2

ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗ

ΛΕΜΟΝΙΑ

Τοπική Κοινότητα Μεσοποταμιάς

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΑΨΑΔΑΜΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΚΟΥΤΜΑΝΗ

ΑΘΗΝΑ

3

ΝΤΑΜΑΡΕΛΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

4

ΤΕΡΛΙΑΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Τυμφρηστού

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

   

Τοπική Κοινότητα Νικολιτσίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΛΟΥΚΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Τοπική Κοινότητα Παλαιάς Γιαννιτσούς

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοβράχας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ – ΚΑΣΤΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΒΑΡΛΑΜΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΘΕΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Παππά

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Περιβλέπτου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΣΑΛΤΗ

ΑΓΟΡΗ

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου Φθιώτιδος

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ

ΙΩΑΝΝΑ

Τοπική Κοινότητα Πιτσίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Τοπική Κοινότητα Πιτσιωτών

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΝΙΩΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΤΣΙΓΚΡΙΣΤΑΡΗ

ΙΟΥΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗ

ΑΝΘΟΥΛΑ

2

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Πλατυστόμου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΤΣΙΑΦΟΥΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Πουγκακίων

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΛΙΑΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Πτελέας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΚΛΕΤΣΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

Τοπική Κοινότητα Ροβολιαρίου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΜΠΟΥΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ΤΥΡΑΪΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Τοπική Κοινότητα Τυμφρηστού

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΒΟΚΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

2

ΣΟΥΦΛΕΡΟΥ – ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ

ΕΛΕΝΗ

3

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Τοπική Κοινότητα Φτέρης

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΚΑΤΣΙΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3

ΚΕΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

 

 

Login